АКТИВАЦІЯ КАРТИ

Активуючи картку, ви погоджуєтесь з правилами роботи сайту та надаєте свою згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про захист персональних даних»

Запитання та відповіді

Як стати учасником дисконтної програми «Аптека Оптових Цін»

Що таке «Накопичувальна дисконтна карта АПТЕКИ ОПТОВИХ ЦІН»?

Це нова довгострокова накопичувальна дисконтна програма від мережі аптек оптових цін

Участь у програмі дає вам можливість:

 • накопичувати гроші у розмірі до 2% від вартості кожної покупки придбаної за роздрібною ціною

 • накопичувати гроші у розмірі різниці між роздрібною та оптовою ціною при купівлі одним чеком від 5-ти одиниць будь-яких різних товарів.

 • накопичувати різницю між оптовою та роздрібною ціною при купівлі одним чеком від 3-х упаковок одного найменуваня.

 • накопичувати дрібну решту на Вашу карту. Це дає можливість робити покупки швидше, не чекаючи решти на касі, а накопичену дрібну решту використовувати для списання на наступних покупках.

 • використовувати накопичені гроші для часткового розрахунку за товари у мережі аптек оптових ц., при цьому 1 накопичена гривня = 1 гривня на наступні покупки;

 • Накопичення та списання грошей може бути лише у рамках торгівельної націнки (різниця між роздрібною та оптовою ціною, наприклад оптова ціна на лікарський засіб - 100 грн, а роздрібна 110 грн, - у Вас на карті є 15 грн накопичень – то Ви можете розрахуватися лише 10 гривнями накопичень, і придбати товар за 100 грн)

 • також створювати грошовий рахунок для оплати майбутніх покупок;

 • отримувати вигідні пропозиції та привілеї.

Скільки діє програма лояльності аптек оптових цін?

Програма діє необмежений час і може бути припинена аптекою оптових цін. У цьому випадку учасники будуть повідомлені за 3 (три) місяці до її завершення. Повідомлення про припинення програми буде розміщено на сайті програми або учасники будуть сповіщені яким-небудь іншим способом, встановленим аптекою оптових цін.

Де діють накопичувальні дисконтні карти?

У всіх аптеках мережі «оптових цін».

Що таке накопичувальна дисконтна карта?

Карта – це підтвердження того, що ви є учасником програми лояльності. За допомогою карти можна накопичувати гроші на карту від ваших покупок, розраховуватися ними і користуватися грошовим рахунком. Але програми скануваня дисконтних карт телефон або смартфон в нашій аптечній мережі не працює.

Щоб використовувати повний функціонал карти, вам необхідно зареєструвати її на сайті, заповнивши всі обов'язкові поля при реєстрації.

Що таке накопичення або накопичені гроші?

Накопичення, або накопичені гроші - це винагорода за те, що ви робите покупки в аптеках мережі «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН»

Як отримати накопичувальну дисконтну карту?

Ви маєте можлисість придбати накопичувальну картку та приєднатися до дисконтної програми за 20,00 грн. (двадцять гривень) мережі «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН», включаючи ПДВ.

Який термін дії картки?

Карта має необмежений термін дії.
Дію карти може бути припинено за відсутності будь-яких операцій з використанням
накопичувальної дисконтної картки протягом 6 (шести) місяців.

Як активувати накопичувальну дисконтну карту?

Це можна зробити зручним для вас способом. В будь-якій з аптек мережі «оптових цін» та також зареєструватися онлайн на сайті aptekaoptovyhcen.ua;

Що таке особистий кабінет і для чого він потрібен?

Особистий кабінет – це спеціальний розділ сайту, доступний тільки для учасників програми лояльності мережі аптек оптових цін. В своєму особистому кабінеті ви можете отримати персональні пропозиції та інформацію про стан свого бонусного і грошового рахунку.

Чи можу я змінити дані, зазначені в моїй анкеті?

Так, ви можете змінювати свої анкетні дані, зателефонувавши на гарячу лінію (0-800-500-488) для зв'язку з адмінистратором програми.

Чи захищені мої особисті дані?

Так, всі дані захищені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Що таке номер карти?

Це порядковий номер карти, який нанесений на вашу карту під штрих-кодом, він дозволяє вам зареєструватися у програмі на сайті.

Коли моя карта буде активована?

В залежності від обраного вами способу реєстрації карта буде активована в такий строк:

 • протягом 24 годин, якщо ви реєструвалися, в аптеці;

 • миттєво, якщо ви реєструвалися на сайті;

 • дізнатися про активацію карти можна зателефонувавши за телефоном гарячої лінії (0-800-500-488) або в своєму кабінеті.

Навіщо мені додаткова активація карти на сайті aptekaoptovyhcen.ua, якщо я отримав її в аптеці?

Активуючи свою карту через сайт aptekaoptovyhcen.ua, ви отримуете додаткові переваги:

 • Можливість накопичувати та використовувати накопичені гроші навіть тоді, коли картка відсутня, за номером вашого телефону. Наприклад, Ви забули вашу карту, але бажаєте накопичити гроші або витрати їх,- під час купівлі товарів на касі в аптеці Ви можете назвати свій номер телефона, який Ви внесли в анкеті на сайті, ми відправляємо Вам смс повідомлення з паролем, Ви називаєте пароль співробітнику аптеки і отримуєте накопичення, або витрачаєте раніше накопичені гроші на дану покупку;

 • Додаткові знижки (накопиченя) в свій день народження, (у період 3-х днів до та 3-х днів після відповідної дати)

 • Можливість отримувати на вашу електрону адресу пошти (email) або через смс спеціальні знижки та пропозиції розроблені персонально для Вас.

 • Можливість отримувати найкращі ціни на товари постійної покупки(товари, які купували щомісяця, впродовж 3-х місяців)

 • Створювати грошовий рахунок для оплати майбутніх покупок;

 • Електроний-кабінет на сайті, де ви можете дізнатися інформацію про стан свого бонусного і грошового рахунку.

Чи можу я передати картку іншій людині?

Карта є персональним засобом ідентифікації покупця. Передача карти сторонній особі це відповідальність учасника. При передачі картки в користування іншим особам, оператор не несе відповідальності за заподіяну клієнту збитки. При активації карти учасник висловлює свою однозначну згоду з правилами ПЛ і участю в ній.

ЯК отримати І ВИТРАТИТИ накопиченя?

Що таке накопичення або накопичені гроші?

Накопичення, або накопичені гроші - це винагорода(бонуси) за те, що ви робите покупки в аптеках мережі «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН»

Що таке бонусний рахунок?

Бонусний рахунок – це електронний рахунок на Вашій картці, де зберігаються Ваші накопичення (накопичені гроші).

Як отримувати накопичення?

 • Кожен раз, розраховуючись за товари, надайте співробітнику аптеки свою картку або скажіть номер телефону (якщо ви додатково активували свою карту на сайті). Гроші можна накопичувати тільки при пред'явленні вашої карти при здійсненні покупок в аптеках.

 • 1 (одне) накопичення = 1 грн. (одна гривня) на наступні покупки. Ви маєте можливість накопичувати кошти у розмірі до 2% від вартості з кожної покупки придбаної за роздрібною ціною. При купівлі одним чеком від 3-х упаковок одного найменування або 5-ти різних найменувань у чеку, Ви маєте можливість отримати накопичення: різницю між оптовою та роздрібною ціною.

 • Накопичення НЕ нараховуються на акційні товари, або товари з обмеженою націнкою,згідно діючого законодавства.

Як отримати більше накопичень?

 • Брати участь в акціях програми лояльності.

Як дізнатися, які акції пропонуються для учасників програми?

Перелік всіх доступних пропозицій ви можете дізнатися за телефоном гарячої лінії: 0-800-500-488 (усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України є безкоштовними), а також на сайті компанії aptekaoptovyhcen.ua і в усіх аптеках мережі «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН».

Як дізнатися, скільки накопичених грошей на моїй карті?

Після активації карти ви зможете стежити за кількістю своїх накопичень на сайті в особистому кабінеті, бачити цю інформацію на чеках за покупки в аптеках оптових цін, а також запитати про кількість своїх накопичень у оператора за телефоном гарячої лінії (0-800-500-488).

Як розраховуватися накопиченими грошима?

 • Щоб розрахуватися накопиченими грошима за ваші покупки в мережі аптек оптових цін, потрібно надати працівнику аптеки накопичувальну дисконтну картку або сказати номер телефона на якій зареєстрована ваша картка

 • Накопичені гроші можна використати лише у розмірі торгівельної націнки (наприклад оптова ціна на лікарський засіб - 100 грн, а роздрібна 112 грн, - у Вас на карті є 15 грн накопичень – то Ви можете розрахуватися лише 12 гривнями, і придбати товар за 100 грн)

Чи можуть накопичення «згоріти»?

Так. Якщо ви не будете використовувати накопичені гроші протягом 6 (шести) місяців, вони анулюються. Анульовані накопичення не повертаються.

Якщо мені не нарахували або не правильно списали накопичення?

При виникненні питань щодо неправильного нарахування, або списання накопичень з вашої картки, необхідна обов'язкова наявність чека, в якому була здійснена транзакція. При відсутності чека, претензії не приймаються.

Повернення накопичень при поверненні товару

При поверненні товару, обраного в якості знижки за накопиченні гроші, списані при цьому накопичення, повертаються на бонусний рахунок учасника. При поверненні товару, який частково оплачено готівкою, а частково за рахунок надання знижки у вигляді зменшення вартості товару за накопиченні гроші, частина суми покупки повертається учаснику готівкою, а решту у вигляді накопичень повертається на бонусний рахунок.


ГРОШОВА КАРТКА АПТЕКИ ОПТОВИХ ЦІН. ЗАГАЛЬНИЙ РАХУНОК.

Що таке грошовий рахунок накопичувальгної дисконтної карти аптеки оптових цін ?

Грошовий рахунок – це рахунок, який надає вам накопичувальна дисконтна програма для здійснення грошових операцій, пов'язаних з покупками в аптеках оптових цін. Грошовим рахунком можна користуватися лише з картки активованої на сайті.

Грошовий рахунок ведеться в гривнях.

Учасник накопичувальної дисконтної програми може зараховувати кошти на грошовий рахунок:

 • внісши гроші на цей рахунок;

 • перерахувавши здачу з чека на рахунок.

Внести гроші на грошовий рахунок карти можна тільки через касу АПТЕКИ ОПТОВИХ ЦІН.

Як перевірити баланс грошового рахунку?

Інформацію про баланс грошового рахунку ви можете побачити в чеку, в особистому кабінеті. Також одержати ці дані ви можете звернувшись на гарячу лінію: 0-800-500-488 (усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України є безкоштовними).

Скільки дисконтних карт я можу отримати?

Одна людина може зареєструвати на себе тільки одну карту.

Власник карти може:

 • розраховуватися накопиченнями за покупки;

 • вносити гроші на грошовий рахунок;

 • підтверджувати перерахування на рахунок здачі чека;

 • розплачуватися за покупки шляхом списання грошей з грошового рахунку.

На один мобільний телефон можна зареєструвати тільки одну накопичувальну дисконтну карту.

Чи можу я подарувати карту?

Ні. Для того щоб отримати картку, людина має звернутися в мережу аптек “ ОПТОВИХ ЦІН” та на власні данні зареєструвати власну дисконтну картку.

Чи можу я перереєструвати карту на іншу людину?

Ні.

Коли гроші стають доступними для розрахунків після поповнення картки на касі?

Наступного дня.

Як поповнити грошовий рахунок карти?

Необхідно на будь-якій касі озвучити касиру суму поповнення та надати дисконтну карту. Після цього необхідно внести суму готівкою, або коштами банківської карти. Після завершення операції поповнення, касир зобов'язаний видати покупцю чек, у якому буде відображена операція. Гроші, які вносять на грошовий рахунок, з'являються на балансі карти на наступний день після поповнення.


КОРИСНО ЗНАТИ

Що робити, якщо моя картка заблокована?

У разі якщо вашу карту заблокували, необхідно зателефонувати за номером гарячої лінії: 0-800-500-488 (усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України є безкоштовними), дізнатися причину блокування картки та уточнити дії по її розблокуванню.

Блокування картки

Ваша картка може бути заблокована з причини, пов'язаної з автоматичною системної блокуванням, внаслідок відсутності будь-яких операцій з використанням накопичувальної дисконтної картки протягом 6 (шести) місяців. Розблокувати картку необхідно звернувшись на гарячу лінію (0-800-500-488).

Що робити, якщо я втратив (-ла) карту?

Якщо ви втратили/пошкодили вашу накопичувальну дисконтну карту, негайно зателефонуйте на гарячу лінію (0-800-500-488) і заблокуйте вашу карту. Карта буде заблокована миттєво, і всі ваші накопичення і гроші залишаться захищеними від використання сторонніми особами.

Щоб відновити карту, вам слід:

 • придбати нову дисконтну картку мережі «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» на загальних умовах та приєднатися до дисконтної програми за 20,00 грн.(Двадцять гривень), включаючи ПДВ.

 • за телефоном контакт-центру разом з оператором зробити заміну старої картки на нову. Після проведення операції, всі накопичення, гроші, та історія операцій зі старої картки буде перенесена на нову.

Якщо я хочу відмовитися від повідомлень «АПТЕКИ ОПТОВИХ ЦІН»?

Ви можете відмовитися від SMS та E-mail повідомлень програми лояльності, зателефонувавши на гарячу лінію, або зазначивши в особистому кабінеті на сайті.